Pazartesi, Mayıs 06, 2013

tatilim geldi!

ve hiç de kısa süreyle gidecek gibi durmuyor.
bi düğn dernek işlerine girdik sorma, erkek kardeşim evleniyor, bi nişanlısı var dosttan uzak olsun tamam da bi kardeşim var ondan beter, yapacak bişe yok, neyse.ben de 'örümcek'oluyorumya sözüm ona, hakkını veriim napiim.
o deil de işe ilk başladığım zmnlarda ki kendisi temmuz olur, milletin dilinde bu cümle tutturmuşlar bi tatilim geldi tatilim geldi, allam bu ne saçma bi cümle diodum ki çok geçmesi gerekmedi anlamam için. başkent kan enerjimi soğurdun resmen çektin aldın, resmen erken yaşta -ki artık çok erken de deil- emekli olmak istiyorum. kabul ve itiraf ediyorum, zengin kocam olaydı, altımda güzel araba, çocuklarımı alıp alışveriş merkezlerinde gün geçirmek istiyorum. sorumluluklarım olmasın, şımarık şımarık dolaniim istiyorum. tabi artık bunlar için çok geç çünk resmen karta kalmaya başladık. leyn o deil de doktor adamı da bunları düşündürür hale getirdinizya bişe demiorm. bi de bi daha kimseden sen fazla geliosun, yaklaşmaktan korkuolar yorumu duymak istemiyorum. bi de varya erkekte olsa çekici olacak tüm özellkler kızlarda itici hale gelio ki onların çoğu da bende he. doktor kız sevilmez, erkek doktor olsun gerisi önemli deil, erkek soğukkanlı 'cool' olsun kız hafiften bi hafifmeşrep olsun, erkek zeki olsun, kız aptal salak olsun( ki bu noktada aslında saf aptal gözüken kızlar da rol yaparak çekici hale getiriyorlar kendilerini ki bu durumda herkesten daha kurnazlar aslında), erkek olgun olsun, kız bi o kadar şımarık, erkeği olmadan yapamaz olsun.tmm arkadaş olsun ben de olurum da bunları hakedecek erkek yok lan, bak yavaştan kibarlığım da elden gidiyor, sinir yapıyorum.
neyse aslında bunlar deildi yazmak istediklerim de. hacı bi de çok bunaldım ben ciddi ciddi. ama unutma her şey için çok şükr tabiki nokta

biterken: beatles- girl


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ne demişler bakalım